„LISTY PŁYNĄCE Z SERCA. KOBIETY DLA KOBIET”
pod redakcją ILONY ADAMSKIEJ

 

UWIERZ! Zawsze i ze wszystkim dasz sobie radę!

„Wiara w siebie jest jak korzenie, fundament nowej przyszłości.
Tylko od Ciebie zależy, czy wytrzyma burzę.
A burza pojawi się na pewno.”

„Odwaga to wytrwałość w dążeniu do własnej wizji swojego życia, pomimo krytyki z zewnątrz, Twój wewnętrzny świat musi pozostać niewzruszony. Twoja wiara w siebie musi być niezachwiana, tylko tak wierzy się naprawdę.

UWIERZ! Zawsze i ze wszystkim dasz sobie radę!”
Karolina Kordyaczna / str. 153

 

BĄDŹ JAK WIOSNA

„Minął styczeń, luty i marzec. Zaczął się zimny kwiecień. Codziennie patrzyłam i cierpliwie uśmiechałam się do siebie, życia i drzew. Magnolia już zakwitła, forsycje lśniły złotymi kwiatkami, a drzewo wciąż spało. Aż wreszcie pod koniec kwietnia przebudziło się i ubrało w zieloną sukienkę. Teraz porusza się z wiosennym wiatrem i mówi: „Wszystko będzie dobrze! …”
Beata Pawlikowska / str.33

 


„I choć nigdy nie rozumiałam, czym do cholery jest to życie „tu i teraz”, o którym w kółko mówią bardziej oświeceni, to łapię się na tym, że przecież je praktykuję! Cieszę się, stąpając boso po podłodze, bo czuję grunt.”

Katarzyna Bonda / str.41

 

NAJPIERW POKOCHAJ SIEBIE, A POTEM POKAŻ INNYM JAK MAJĄ TO ROBIĆ

„Wszystko, czego potrzebujesz jest w Tobie samej. A w świecie zewnętrznym niczego innego nie zobaczysz, jak tylko potwierdzenia swoich przekonań. Zacznij więc zmieniać świat od siebie samej.”

Paulina Biernat / str. 16

 

NAJLEPSZE MIEJSCE – ŚWIAT Z PRZESTRZENI SERCA

„– A gdzie się podziała Twoja Dusza?
Pójdę za ciosem i jeszcze zapytam Ciebie o to, gdzie w takim razie jest intuicja, której nie da się wyjaśnić w żaden logiczny (z poziomu umysłu) sposób? No i pytanie na knock out: Gdzie w takim razie jest MIŁOŚĆ ? ..”

Iwona Guzowska / str. 37

 

Właśnie skończyłam czytać książkę, która jest niezwykle głęboka i inspirująca. Listy są wypełnione kobiecą energią, miłością i pozytywnym przesłaniem. Listy dodają skrzydeł, ale są również balsamem dla umęczonej duszy. To głos kobiet dla kobiet, który właśnie teraz i w tych czasach, nabiera podwójnej MOCY!

#wiarawsiebie #marzenia #pewnośćsiebie #bojestemdlasiebieważna

 

You May Also Like