Pomimo chmur, dzisiejszy wschód słońca był spektakularny ❤️🔥 Poranek to najlepszy czas żeby pobyć ze sobą, zebrać myśli, poczuć magię nadchodzącego dnia i popracować nad pozytywnym nastawieniem. 

Popracować 💡

TAK ✅

Możesz się zdziwić, ale z badań wynika, że nasze mózgi częściej koncentrują się na problemach, wciąż doszukując się w życiu i zdarzeniach czyhających zagrożeń, wiecznie analizując i porównując. Dlatego na początku to ciężka praca żeby nadać nowy kierunek naszym myślom, zmienić perspektywę i naprawdę przyjąć pozytywną postawę wobec życia. Do tego niezbędna jest również odpowiednia dieta, dieta bogata w wartości odżywcze i witaminy. Nasz mózg potrzebuje tego najbardziej, jeżeli mózg ma jakieś niedobory odżywcze, niedobory ma cały organizm. „W zdrowym ciele zdrowy duch” to absolutna prawda i podstawa, pierwszy krok w kierunku mentalnej zmiany.

#zmień_żywienie_a_zmienisz_nastawienie

Szczęście nie jest proste, ale można się go nauczyć, bo to nie kwestia posiadania czegoś, kogoś czy umiejętności i tytułów, ale kwestia postrzegania i odczuwania świata i siebie. W świecie gdzie możemy wszystko, możemy być kim tylko zechcemy, często zapominamy, że najważniejsze to być sobą, autentycznym, spójnym i spełnionym sobą. Często nie mamy czasu zatrzymać się i zabrać myśli, pędzimy ścieżką kariery, podtrzymując czyjeś oczekiwania i schematy. Często nie mamy czasu zastanowić się czego naprawdę chcemy. Poranek to idealny moment żeby się zatrzymać, wziąć głęboki oddech i zastanowić się kim jestem, tam głęboko w środku i czego chce od życia moja dusza. Zatrzymaj się, bo naprawdę warto.

by Karolina Kordyaczna

www.kursy.modern-woman.com

You May Also Like