karolina_kordyaczna

Pasjonatka rozwoju osobistego oraz zdrowego stylu życia Moje motto: „W każdym momencie, jesteś inspirowany do dalszego rozwoju. Inspiracja jest wszędzie i jest wszystkim”  Życie, to ciągły proces samodoskonalenia.

Z wykształcenia jestem socjocjolożką, dziennikarka, trenerką,  wnikliwym  badaczem społecznym. Z wrodzonej ciekawości i naukowej pasji interesuję się filozofią, psychologią społeczną oraz pojęciami fizyki kwantowej opisującej prawa rządzące naszą przestrzenią. Posiadam barwną osobowość, nienasyconą ciekawość jak również otwarty umysł, dzięki czemu odważnie pogłębiam swoją wiedzę na temat otaczającego nas świata. W przenikliwy sposób obserwuje innych. Według testu osobowości Carla Gustawa Junga jestem ENTP – wynalazca, odkrywca, innowator.

Karierę zawodową rozpoczynałam w międzynarodowej korporacji farmaceutycznej, gdzie na licznych szkoleniach doskonaliłam wiedzę z zakresu sprzedaży i marketingu. Po kilku latach stwierdziłam, że w moim życiu brakuje RADOŚCI. Udałam się więc w fascynującą podróż, podróż w głąb siebie.

JA „zwierze społeczne” tworzę i opisuje to, co widzę, czego doświadczam, niekończąca się obserwacja, obiektem eksperymentu życie. Całe życie jakie występuje w dostępnej dla mnie rzeczywistości. Jednostki, grupy, każdy przejaw ludzkiej obecności i jej wpływ na  środowisko, w kontekście wzajemnego oddziaływania na siebie. Istotne jest dla mnie samo Życie, jego sens i cel. Poszukuję odpowiedzi na najważniejsze pytania, dotyczące człowieka i jego roli we wszechświecie. Dzisiaj wiem jedno, warto szukać, warto wiedzieć,  znać prawdę o sobie. Chodź pokażę Ci świat widziany moimi oczami.

 

by Karolina Kordyaczna