W artykule     https://modern-woman.com/jaka-jest-wspolczesna-kobieta/     napisałam:

Współczesna kobieta nie boi się zagubić, bo wie, że to jedyna droga do samopoznania, nie boi się porażek, bo wie, że to efekt działania. Nie boi się przegrywać, bo wie, że sukces to proces i normalne jest to, że się upada. Najważniejsze w życiu nie jest to, jak upadasz, ale jak się ponosisz, jak zbierasz siłę i idziesz dalej. To właśnie takie chwile dają moc, a TY uświadamiasz sobie  skąd  ona pochodzi, wprost z twojego wnętrza. Poczuj swoją moc, siłę, która od zawsze jest w Tobie. Każda z nas ma skrzydła, musimy jedynie  nauczyć się latać i na tym właśnie polega życie. To nauka latania z własnym potencjałem, talentem, który jest schowany głęboko w naszej duszy.”

 Na pytanie jakie naprawdę są kobiety odpowiada najnowsza książką Ilony Adamskiej „Kobiety o kobietach, czyli cała prawda o płci pięknej”. Zgromadziła w jednej książce wypowiedzi znanych i cenionych kobiety jak dr Irena Eris, Ania Korcz, Monika Zamachowska, Ania Rusowicz, Jolanta Fajkowska, Beata Pawlikowska, Katarzyna Pakosińska, Joanna Brodzik, Katarzyna Bonda. Jak również felietony niezwykłych kobiet biznesu podążających za swoją pasją i wizją. Kobiet, które pokonały wiele trudności, upadały, podnosiły się, ale zawsze szły własną droga. Ponad 70 inspirujących wypowiedzi, prawdziwych historii i emocji. W książce znajdziemy również dział OKIEM EKSPERTA, to wypowiedzi na temat kobiet najbardziej cenionych autorytetów w naszym kraju. Dr Mateusz Grzesiak to ceniony psycholog i wykładowca akademicki. Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu. Od ponad 16 lat prowadzi szkolenia na całym świecie, głównie na rynkach europejskich i amerykańskich. Wykładał w 7 językach. Autor 16 książek i wielu publikacji naukowych. prof. Zbigniew Lew-Starowicz – polski psychiatra i psychoterapeuta, ekspert z zakresu seksuologii i konsultant krajowy w tej dziedzinie, profesor nauk medycznych)

Katarzyna Miller – psychoterapeutka, psycholożka, filozofka, publicystka, poetka. Pracuje w swoim zawodzie od 40 lat. Od ponad 20 zajmujemy się prawie wyłącznie kobietami, ponieważ całym sercem wspiera ruch wyzwolenia kobiet. Autorka kilkudziesięciu książek, m.in. “Chcę być kochana tak, jak chcę”, “Nie bój się życia”, “Być kobietą i nie zwariować”, “Być kobietą i wreszcie zwariować”, “Kup kochance męża kwiaty”, “Bez cukru proszę”. Występuje w radiu, telewizji. Gość wielu konferencji motywacyjnych dla kobiet w całej Polsce. Śpiewa własne piosenki. Anna Bosak – aktorka, psycholożka. Ukończyła psychologię społeczną na SWPS ze specjalnością Psychologia pozytywna w biznesie, sporcie i na scenie oraz Podstawy treningu i warsztatu psychologicznego. Jest akredytowanym coachem ICC. Obecnie prowadzi konsultacje, warsztaty, szkolenia z zakresu Lean Management i kompetencji miękkich, coaching indywidualny i biznesowy.

Bianca-Beata Kotoro – psycholog, psychoonkolog, terapeuta, psycholog społeczny, superwizor ECE a z pierwszego wykształcenia magister sztuki, artysta grafik, fotografik i architekt wnętrz. Wykładowca na uczelniach wyższych i Uniwersytetach III Wieku. Dyrektor Instytutu Psychologiczno- Psychoseksuologicznego Terapii i Szkoleń “Beata Vita” w Warszawie, gdzie prowadzi terapię oraz szkolenia. Autorka m.in. programu ogólnopolskiego dla młodzieży: „100 % MNIE BEZ ZAGŁUSZACZY” oraz projektu dla kadry i rodziców “Ważne Sprawy Przedszkolaka”. Ekspert w pracy psychologiczno-seksuologicznej z pacjentami z wyłonioną stomią oraz z pielęgniarkami stomijnymi. Przewodnicząca Rady Ekspertów / Zarządzająca – Europejskiego Centrum Edukacji “PO PROSTU”. Autorka wielu artykułów z zakresu psychologii, seksuologii, psychoonkologii i sztuki.

Justyna Kruszewska – psychoterapeutka i trenerka warsztatu psychologicznego. Na co dzień od 8 lat spełnia się prowadząc psychoterapię osób dorosłych i par, konsultując rodziców w kwestiach wychowawczych, prowadząc szkolenia z kompetencji psychol

 

Ilona Adamska, autorka 8 książek, wydawca, właścicielka agencji PR, niewątpliwie współczesna kobieta sukcesu. Sama mówi o sobie w wywiadzie dla Obcasy Podlasia http://www.obcasypodlasia.pl/kobiety-juz-nie-chca-siedziec-w-domu/?fbclid=IwAR0VpZZ6_h7apcQZ-Dt7XgKxTnLxgxivhOWF9CK-i6B485h5u0vrVaKNM3g: „Wszystkie moje pomysły rodzą się spontanicznie. Wszystko, co robię w życiu, rodzi się pod wpływem chwili. Nie analizuję niczego, nie zastanawiam się nad koncepcją, formą, szczegółami projektu. Przychodzi pomysł, to od razu zabieram się do pracy. Nie czekam na odpowiedni moment, bo ten może w ogóle nie przyjść. Zaczynam działać i dopiero w trakcie pracy nad daną rzeczą, wydarzeniem, książką coś zmieniam, dodaję, poprawiam. Problemem wielu osób jest to, że mają pomysł w głowie i… czekają. Analizują, zastanawiają się, czy to dobry czas na jego realizację. I najczęściej kończy się tylko na pomyśle. Bo boimy się porażki, złych decyzji. A przecież, jak mawiał Mark Twain: „Dobre decyzje są wynikiem doświadczenia, a doświadczenie zdobywa się poprzez podejmowanie błędnych decyzji”. Pamiętajmy: życie zaczyna się tam, gdzie kończy lęk. Nie bójmy się nowych wyzwań!”  Zapraszam do przeczytania całego wywiadu.

Premiera książki już 28 marca w Warszawie w  Loft 44 event club & art lounge. Już odliczam dni do premiery,  ta książka skierowana jest do każdej współczesnej kobiety.

by Karolina Kordyaczna

https://www.facebook.com/Kobiety-o-kobietach-czyli-cała-prawda-o-płci-pięknej-1960859530693892/?epa=SEARCH_BOX

http://www.obcasypodlasia.pl/kobiety-juz-nie-chca-siedziec-w-domu/?fbclid=IwAR0VpZZ6_h7apcQZ-Dt7XgKxTnLxgxivhOWF9CK-i6B485h5u0vrVaKNM3g

https://modern-woman.com/jaka-jest-wspolczesna-kobieta/

 

 

 

You May Also Like