Czy wiesz, że DOBRE ZDROWIE, POZYTYWNE NASTAWIENIE I ŻYCIOWA ENERGIA biorą się bezpośrednio z tego, czym karmisz swój organizm. 

Cześć,

Ja nazywam się Karolina Kordyaczna i jestem autorką bloga www.modern-woman.com, gdzie od 6 lat dzielę się wiedzą i doświadczeniem na temat diety wegetariańskiej. Wegetarianką jestem od 9 lat i wiem doskonale, jak ciężkie są początki. Najgorzej jest zacząć, dlatego zebrałam całą swoją wiedzę oraz doświadczenie kulinarne i stworzyłam  Kurs Diety Wegetariańskiej „Zmień swoje żywienie, a zmienisz nastawienie”.

Ten kurs pomoże Ci przejść na dietę wegetariańską ZDROWO, SKUTECZNIE I
przede wszystkim SMACZNIE!

 

Przez 9 lat zawodowo byłam związana z branżą medyczną, na początku zajmowałam się produktami leczniczymi, później poszłam o krok dalej, neurochirurgia i praca na bloku operacyjnym. Leki głównie na choroby przewlekłe, nadciśnienie, cukrzyca, choroba wieńcowa. Zalecenia dla takiego pacjenta są jasne: zmiana DIETY NA ZDROWĄ, ZMIANA STYLU ŻYCIA ORAZ ODPOWIEDNIO DOBRANE LEKI. Jeżeli nie ZMIENISZ DIETY, która jest absolutną podstawą, i nie włączysz aktywności fizycznej do swojego życia, nie pomogą żadne leki!!! Widziałam serce po zawale pokryte tłuszczem, widziałam co może zrobić z naszymi żyłami i tętnicami ten tłuszcz. Cukrzyca nie boli, podwyższony cholesterol tez nie, dlatego latami pozwalamy żeby ten tłuszcz magazynował się w naszym organizmie. Spożywamy złą dietę i nawet nie mamy tego świadomości. Tłuszcz, który bezpośrednio przyczynia się do powstawania  tych chorób to tłuszcz pochodzenia zwierzęcego. Światowa Organizacja Zdrowia WHO już dawno ogłosiła, że spożywanie mięsa przyczynia się do powstawania  nowotworów.

 

Zdrowa dieta to podstawa leczenia. Zdrowa dieta to najlepsza profilaktyka każdego dnia.

Zmień żywienie, a zmienisz nastawienie!

BO “DOBRE ZDROWIE, POZYTYWNE NASTAWIENIE I ŻYCIOWA ENERGIA biorą się bezpośrednio z tego, czym karmisz swój organizm”. 

 

Ten kurs to prawdziwa REWOLUCJA !

 

21 dni wspólnej nauki, same zdrowe i odżywcze dania, które całkowicie zmienią Twoje podejście do gotowania. Zdradzę Ci moje sprawdzone sposoby i rozwiązania, dzięki którym oszczędzam dużo czasu i energii. Otrzymasz wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci swobodnie poruszać się po kuchni wegetariańskiej.

 

Dowiesz się krok po kroku jak łączyć ze sobą składniki i dobierać odpowiednio przyprawy, żeby przygotowywać prawdziwe WEGE PYSZNOŚCI !

 

Gotowe jadłospisy na 21 dni po 4 dania każdego dnia, w tym bogate w wartości odżywcze koktajle. Wszystkie lekcje są w formie wideo, dodatkowo są również pliki PDF do pobrania.

Wszytko przygotowane z myślą o Tobie, dania od poniedziałku do piątku są szybkie w przygotowaniu, zdrowe i kolorowe,  te trudniejsze zostawiam na weekend.

Jedzenie musi być przede wszystkim smaczne oraz tego powinno być zdrowe. Bo jak jest tylko zdrowe, a nie jest smaczne to nikt tego nie zje.  Obalam mit, że zdrowe jedzenie nie może być smaczne.

Uczę jak gotować SMACZNIE I ZDROWO.

 

 

 

DO KOŃCA LIPCA TRWA PROMOCYJNA OFERTA SPRZEDAŻOWA !!!

 

 

Przygotowałam dla Ciebie 3 pakiety do wyboru

 

PAKIET STANDARD:

GOTOWE JADŁOSPISY NA 21 DNI

PLIKI PDF DO POBRANIA

3 BONUSY

 

 

 

PAKIET PLUS :

GOTOWE JADŁOSPISY NA 21 DNI

PLIKI PDF DO POBRANIA

3 BONUSY

+ 1 KONSULTACJA 45 MINUT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PAKIET PREMIU

GOTOWE JADŁOSPISY NA 21 DNI

PLIKI PDF DO POBRANIA

3 BONUSY

+ 3 KONSULTACJE 45 MIN.

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszam Cię do wspólnego odkrywania WEGE SMAKÓW!

 

Karolina Kordyaczna

Lista kursów

 

 

 

You May Also Like