Obchodzimy dzisiaj Europejski Dzień Mózgu, jak wiadomo mózg do prawidłowego funkcjonowania w dobrej formie przez długi czas, potrzebuje nie tylko zdrowej diety bogatej w wartości odżywcze, ale również odpowiedniej stymulacji, pogłębiania pasji, odkrywania wdzięczności i radości w życiu oraz ciągłej chęci nauki i rozwoju. Wspieraj swój mózg każdego dnia poprzez zdrowe nawyki. Czytanie to możliwość odbycia fascynującej podróży, nie ruszając się z miejsca. To gimnastyka mózgu i trening wyobraźni.

 

Książka „Nowoczesne zasady odżywiania. Przełomowe badania wpływu żywienia na zdrowie”

T. Colin Campbell Thomas M. Campbell,

 to książka  oparta na wieloletnim, starannym dociekliwym badaniu. Prezentuje zaskakujące odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące żywienia i jego wpływu na organizm człowieka.

 

Choć książka, nie jest napisana prostym językiem, wręcz przeciwnie, jest napisana przez badacza i zawiera naukowe opisy jest niesamowitym i rzetelnym źródłem wiedzy na temat zdrowego odżywiania. Dowiemy się jakie korzyści płyną ze zdrowego stylu życia, a są ogromne. Dzięki informacjom zawartym w książce możecie zwiększyć swoje szanse na to żeby:

 

– żyć dłużej

– czuć się i wyglądać młodziej

– stracić na wadze

– obniżyć stężenie cholesterolu we krwi

–  zapobiec chorobie serca, a nawet ją cofnąć

– obniżyć ryzyko raka prostaty i piersi, a także innych nowotworów

– zachować wzrok na stare lata

– zapobiec cukrzycy

– znacznie zmniejszyć potrzebę stosowania leków

– zachować mocne kości

– uniknąć impotencji

– uniknąć udaru

– zapobiec kamieniom nerkowym

– obniżyć ciśnienie krwi

 

To tylko niektóre korzyści. Wszystkie mogą być Twoje.

 

Cena ?

 

Wystarczy zmienić dietę…. str. 233

 

Dbajmy o mózg każdego dnia nie tylko od święta, bo mózg jak i cały nasz organizm potrzebuje codziennego wparcia poprzez zdrową dietę, zdrowe nawyki, które pomagają kreować zdrowe myśl i pozytywną postawę wobec życia.

by Karolina Kordyaczna 

You May Also Like