Jedzenie musi być przede wszystkim smaczne, do tego powinno być zdrowe. Bo jak jest tylko zdrowe, a nie jest smaczne to nikt tego nie zje.  Obalam mit, że zdrowe jedzenie jest niesmaczne. Uczę jak gotować SMACZNIE I ZDROWO.

Cześć, Ja nazywam się Karolina Kordyaczna i jestem autorką bloga www.modern-woman.com, gdzie od 3 lat dzielę się wiedzą i doświadczeniem na temat diety wegetariańskiej. Wegetarianką jestem od 7 lat i wiem doskonale, jak ciężkie są początki. Najgorzej jest zacząć, dlatego w tym roku poszłam o krok dalej i stworzyłam 1 w Polsce Kurs Diety Wegetariańskiej „Zmień swoje żywienie, a zmienisz nastawienie”.

Przez 9 lat zawodowo byłam związana z branżą medyczną, na początku zajmowałam się produktami leczniczymi, później poszłam o krok dalej, neurochirurgia i praca na bloku operacyjnym. Leki głównie na choroby przewlekłe, nadciśnienie, cukrzyca, choroba wieńcowa. Zalecenia dla takiego pacjenta są jasne: zmiana DIETY NA ZDROWĄ, ZMIANA STYLU ŻYCIA ORAZ ODPOWIEDNIO DOBRANE LEKI. Jeżeli nie ZMIENISZ DIETY, która jest absolutną podstawą, i nie włączysz aktywności fizycznej do swojego życia, nie pomogą żadne leki!!! Widziałam serce po zawale pokryte tłuszczem, widziałam co może zrobić z naszymi żyłami i tętnicami ten tłuszcz. Cukrzyca nie boli, podwyższony cholesterol tez nie, dlatego latami pozwalamy żeby ten tłuszcz magazynował się w naszym organizmie. Spożywamy złą dietę i nawet nie mamy tego świadomości. Tłuszcz, który bezpośrednio przyczynia się do powstawiania tych chorób to tłuszcz pochodzenia zwierzęcego. Światowa Organizacja Zdrowia WHO już dawno ogłosiła, że spożywanie mięsa przyczynia się do powstawiania nowotworów. Zdrowa dieta to podstawa leczenia. Zdrowa dieta to najlepsza profilaktyka każdego dnia.

 

Czy wiesz, że DOBRE ZDROWIE, POZYTYWNE NASTAWIENIE I ŻYCIOWA ENERGIA biorą się bezpośrednio z tego, czym karmisz swój organizm. 

 

Ten kurs pomoże Ci przejść na dietę wegetariańską ZDROWO, SKUTECZNIE I przede wszystkim SMACZNIE!

Dowiesz się krok po kroku jak łączyć ze sobą składniki i dobierać odpowiednio przyprawy, żeby przygotowywać prawdziwe WEGE PYSZNOŚCI !

Ten kurs to prawdziwa REWOLUCJA !

 

21 dni wspólnej nauki, same zdrowe i odżywcze dania, które całkowicie zmienią Twoje podejście do gotowania.

Zdradzę Ci moje sprawdzone sposoby i rozwiązania, dzięki którym oszczędzam dużo czasu i energii. Otrzymasz wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci swobodnie poruszać się po kuchni wegetariańskiej.

Gotowe jadłospisy na 21 dni po 4 dania każdego dnia, w tym bogate w wartości odżywcze koktajle.

Wszytko przygotowane z myślą o Tobie, dania od poniedziałku do piątku są szybkie w przygotowaniu, zdrowe i kolorowe, te trudniejsze zostawiam na weekend.

Wszystkie lekcje są w formie wideo, dodatkowo są również pliki PDF do pobrania:

Nie czekaj dłużej!    ZRÓB TO DLA SIEBIE, DLA TWOJEGO ZDROWIA I DOBREGO SAMOPOCZUCIA!

ODKRYJ      W     SOBIE         PASJĘ     DO     GOTOWANIA !

 

Przygotowałam dla Ciebie 3 pakiety do wyboru

KURSY https://kursy.modern-woman.com 

 

 

ZOBACZ KONIECZNIE FILMIK:    TUTAJ
Zapraszam Cię do wspólnego odkrywania WEGE SMAKÓW!

Karolina Kordyaczna 

 

 

 

You May Also Like