28 lutego 2018 roku w warszawskim Klubie Loft 44 obyła się huczna gala z okazji 12 urodzin Agencji Wydawniczo Promocyjnej  I.D.MEDIA oraz wręczenie statuetek Bestsellery Roku 2018 organizowane przez Magazyn Law Business Quality.

Luksusowe marki, cenne nagrody, niesamowita atmosfera i ponad 200 wspaniałych gości.

Imprezę poprowadził znany prezenter  Ryszard Rembiszewski  wraz z założycielką agencji, Iloną Adamską, która porwała gości słowami pełnymi inspiracji „ Dzisiaj jestem szczęśliwa ale początki zawsze są niezwykle trudne, na początku nikt we mnie nie wierzył. Dzisiaj z perspektywy czasu mogę śmiało stwierdzić, że należy iść za głosem serca. Nie zważać na to, co mówią inny, nie zważać na wszelkie przeszkody, które się pojawią bo droga do sukcesu, to nie jest wcale prosta droga. Raczej ta kręta z różnymi  przeszkodami, jestem zdania, że przeszkody muszą być, porażki muszą być, bo to z nich wyciągamy najcenniejsze lekcje.”

Gala rozpoczęła się występem Anny Hameli, która przepięknie zaśpiewała „ Je ne regrette rien” Edith Piaf.  Wśród gości można było wypatrzeć m.in.: Ewę Kuklińską, Annę Kerth, Olę Mikołajczyk, Annę Powierzę, Jarosława Jakimowicza, Andrzeja Pągowskiego.

Najwięcej jednak emocji wzbudził moment rozdania statuetek, prestiż, innowacyjność, niezwykła dbałość o każdego klienta i wybieganie o krok przed konkurencję – te cechy zostały wyróżnione statuetkami Bestsellery Roku 2018. Wśród zwycięzców znalazły się m.in. Firma kosmetyczna Kumazu, Klinika Korona, NOVA Kosmetyki, Butik Caffe, Hotel Bacówka Radawa&SPA i wiele innych.

Wieczór umilił również występ aktora Artura Gotza.

Po części oficjalnej rozpoczęła się część bankietowa, na salę wjechał ogromny tort urodzinowy przygotowany przez Pracownię Tortów Artystycznych Sowy Słodki Świat. Smakował równie pysznie jak wyglądał.

Goście z niecierpliwością czekali na losowanie cennych nagród,  ja również miałam ogromne szczęście i wygrałam Voucher na  Pakiet Kosmetyczny od  AZUZO COSMETICS. Każdy jednak marzył o wygranej od FordStore BEMO MOTORS czyli WEEKEND Z FORDEM ECOSPORT.

Wspaniała i niezapomniana gala, jak każda impreza organizowana przez Ilonę Adamską.

Fot. Witold Szczekowski, Piotr Wroniewicz

by Karolina Kordyaczna

You May Also Like